ШЕВЧЕНКО ТЕТЯНА ІВАНІВНА

Факультет: Фізико-металургійний

Спеціальність: Металознавство

Тема випускної роботи:

Вплив низькотемпературних нагрівів на фізико-механічні властивості високоміцного дроту

Керівник: професор, д.т.н. Алімов Валерій Іванович

 

 

ДонНТУ

 

Реферат до випускної роботи

Керівник

Посилання

Патент

Автобіографія

 

Я, Шевченко Тетяна Іванівна, народилася 23 жовтня 1985 р. у місті Харцизьк, Донецької області, Україна. Національність – українка. У моїй родині я молодша дитина.

Я рано навчилась говорити і була дуже допитлива. Коли я йшла у 1-й клас, то вже вміла добре читати і писати.

З 1991р. по 2002р. навчалась у загальноосвітній школі №1 м. Харцизск. Навчання давалося мні легко. Особливих успіхів добилася з математики. У старших класах приймала участь у міських олімпіадах.

Навчаючись у школі, прицмала активну участь у суспільному житті. Особливо запом’ятався міський КВК, у якому приймала участь команда нашої школи, у склад якої входила і я. Організування всіх святкових заходів класу була на мені.

У 2002р. за результатами рейтингового тестування вступила на фізико-металургійний факультет Донецького національного технічного університета (ДонНТУ), спеціальність металознавство. За роки навчання на кафедрі Фізичного матеріалознавства вивчила такі дисципліни як Металознавство і термічна обробка металів, Фізика конденсованого стану, Методи структурного аналізу, Порошкові і композіційні матеріали, Неметалеві матеріали, Діагностика та дефектоскопія та інші.

У 2006р. отримала диплом бакалавра та вступила до магістратури.

Тема магістерської роботи “Вплив низькотемпературних нагрівів на фізико-механічні властивості високоміцного дроту ”. Керівник – д.т.н., професор Алімов В.І.

Маю навички роботи з такими програмами як Statistiks, Image Tool, Ansys та деякими іншими .

Приймала участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді “Технологія конструкційних матеріалів та матеріалознавство”.